Titles you rated
Bullet TrainRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Money, No FutureRated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0