Titles you rated
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5