Titles you rated
Primal FearRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 5.0