Movies
Ratings
24- Take OffRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5