Movies
Ratings
155
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.0
What Jennifer DidRated ★ 2.0
Girl in the PictureRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0