Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5