Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5