Titles you rated
Enter the VoidRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
FebruaryRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 0.5
After YangRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5