Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5