Movies
Ratings
167
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5