Titles you rated
Get OutRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0