Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0