Movies
Ratings
226
AladdinRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5