Titles you rated
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Super CubRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 5.0
Ahiru no SoraRated ★ 4.5
Ahiru no SoraRated ★ 4.5