Series
Ratings
258
Cheo YongRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Slayers Evolution-RRated ★ 3.5
Slayers RevolutionRated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0