Movies
Ratings
819
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 2.5