Series
Ratings
44
Mr. QueenRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 5.0
Lee's Kitchen AloneRated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0