Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
A Hundred FlowersRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
God of Gamblers IIRated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0