Series
Ratings
139
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 2.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 3.5
Japanese StyleRated ★ 1.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 2.5
Komugi no Manpuku KiRated ★ 1.0
TrespassersRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5