Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5