Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5