Series
Ratings
129
The Princess WeiyoungRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.0- 코미디 리벤지Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0