Movies
Ratings
361
The Imitation GameRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
MommyRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5