Movies
Ratings
46
Secret ReunionRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
General's Son IIRated ★ 3.0
First StrikeRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
ThunderboltRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Galaxy QuestRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0