Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.5