Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to Wrexham Season 3Rated ★ 2.5
Welcome to Wrexham Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 2.5
VikingsRated ★ 3.0