Movies
Ratings
64
The AvengersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
CountdownRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0