Series
Ratings
11
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0