Titles you rated
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The MegRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 4.5