Series
Ratings
29
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5