Movies
Ratings
331
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5