Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 0.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0