Titles you rated
A Good Night Sleep For The BadRated ★ 0.5
CureRated ★ 3.5
A Special LadyRated ★ 1.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 1.5
CasinoRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0