Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0