Titles you rated
The FlashRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 5.0