Movies
Ratings
455
The Hot ChickRated ★ 1.0
MontageRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Thick as ThievesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 4.0
My SonRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
For Your Eyes OnlyRated ★ 1.0
La Vie en RoseRated ★ 2.0