Movies
Ratings
688
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5