Movies
Ratings
150
UnfinishedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5