Series
Ratings
130
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0