Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.5
Graceful FamilyRated ★ 4.0
TomorrowRated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5