Movies
Ratings
57
1917Rated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0