Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
No Impact ManRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0