Movies
Ratings
412
Your Name.Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
A Stray GoatRated ★ 1.0
SplitRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
300Rated ★ 2.5