Titles you rated
The VowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hairdresser's HusbandRated ★ 2.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 1.0
Act of ValorRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0