Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5