Movies
Ratings
469
No Other ChoiceRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
LivingRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5