Movies
Ratings
739
Knives OutRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5