Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
One Warm WordRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5