Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0