Movies
Ratings
350
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 2.0